spot_img
spot_img
spot_img

KÉSZ România angajează asistent manager pe șantierul Centrului Wellness Covasna. Ce oferă?

Articole similare

Compania care construiește Centrul Balneoclimateric Multifuncțional din orașul Covasna, KÉSZ România, caută un asistent manager care să lucreze în birourile amenajate pe șantierul de lângă pârtia de schi din oraș. Experiența anterioară în domeniu similar nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Am cerut mai multe detalii de la companie, pentru a afla care sunt beneficiile acestui post.

Astfel, persoana de care au nevoie va trebui să vină la birou de la ora 08.00 până la ora 17.00, cu o pauză de masă de o oră în acest interval. Firma oferă o sumă lunară pentru decontarea cheltuielilor de transport, precum și o sumă reprezentând beneficii extrasalariale (tichete de vacanță sau contribuție la Pilonul 3 de pensii). Tot la categoria beneficii se încadrează și posibilitatea de a face cursuri de perfecționare în domeniul ales (fie de limba engleză, fie de inginerie, fie participarea la diverse conferințe de specialitate).

Firma nu oferă tichete de masă, în schimb angajații au asigurare medicală privată și de viață destul de generoasă la compania Allianz.

La final de an se acordă al 13-lea salariu.

Angajații KÉSZ România participă, de trei ori pe an, la evenimente de socializare sau team building-uri organizate de companie (unul în toamnă, unul de Crăciun și unul de 8 martie).

Avem o viață frumoasă în firmă. Aceste evenimente sunt foarte reușite și reprezintă o tradiție a KÉSZ România. Ne dorim să găsim pentru proiectul nostru din orașul Covasna un coleg nou cu mintea deschisă, chiar și fără experiență în ingineria de instalații, care să se ocupe de documentațiile necesare proiectului. Nu este o muncă de teren, iar echipa este excepțională”, a declarat, pentru covasna45.ro, reprezentantul departamentului de Resurse Umane, György Gyöngyi.

Acesta este anunțul:

KÉSZ România este în căutarea unui coleg/colegă pentru postul de Asistent Manager pe șantierul din orașul Covasna.

Kovásznai építőtelepünkre projekt asszisztens pozícióra kollégát keresünk!

Full-time.

Covasna / Kovászna.

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Să îndeplinești sarcinile primite pentru a ajuta echipa de execuție.
  • Să întocmești documentația necesară pentru buna funcționare a proiectului împreună cu echipa.
  • Să asiguri repartizarea informațiilor rapid și eficient către colegii din diferite departamente din cadrul companiei.
  • Să întocmești diferite situații, rapoarte legat de proiect.
  • Să gestionezi documentația proiectului
  • Situații de lucrări și atașamente
  • Întocmire documente pentru cartea construcției

Mi lesz a feladatod?

  • Munkáddal segíted a kivitelező csapat munkáját
  • A kivitelező csapattal együttműködve elkészíted a projekt zökkenőmentes lebonyolításához szükséges dokumentációt
  • Az információk gyors és hatékony terjesztése a vállalat különböző részlegeinek munkatársai között.
  • A projekttel kapcsolatos különböző kimutatások, jelentések elkészítése
  • Projektdokumentáció kezelése

Ce fel de coleg ne dorim?

  • Participă activ la desfășurarea activităților zilnice ale companiei
  • Este curios și abordează cu interes proiectele noi
  • Abilități bune de comunicare și de soluționare a diverselor probleme
  • Prezintă bune abilități de muncă în echipă
  • Are competențe avansate în pachetul MS OFFICE, WORD și în mod special EXCEL.

Milyen munkatársat képzelünk el?

  • Aktívan vesz részt a vállalat mindennapjaiban
  • Kíváncsi és érdeklődve áll új projektekhez
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Tud és szeret is csapatban dolgozni
  • Haladó szintű számítógépes tapasztalattal rendelkezik: MS Office csomag, WORD és kiemelten EXCEL.

Experiența anterioară în domeniu similar nu este obligatorie/eliminatorie, dar constituie un avantaj.

A hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat nem kötelező/nem kizáró jellegű, de előnyt jelent.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică la un proiect frumos, te așteptăm în echipa noastră!

Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni egy gyönyörű projektben, várunk a csapatunkban!

Aplică acum și trimite-ne CV-ul la următoarea adresă de e-mail: cv@kesz.ro

Jelentkezz most, és küldd el önéletrajzod a cv@kesz.ro címre.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Mai multe articole